Chytrý telefón Xiaomi 6 Mi6, 6 GB RAM, 128 GB vnútorná pamäť za 436,01 € @ tomtop.com

7
Chytrý telefón Xiaomi 6 Mi6, 6 GB RAM, 128 GB vnútorná pamäť za 436,01 € @ tomtop.com

Parádny a kvalitne spracovaný telefón, s rovnako parádnym výkonom. Zaujímavá akcia na tomtop.com kde je 128 gigová verzia len o pár eur drahšia ako 64 gigová. To sa zíde, keďže tento inak špičkový telefón nepodporuje rozšírenie pamäte v podobe microSD kariet.

S vynikajúcim a osvedčeným 8 jadrovým procesorom Snapdragon 835 taktovaným na 2,45 GHz v kombinácii s nemenej výkonnou grafikou Adreno 540 a viac než dostačujúcou RAMkou o veľkosti 6 GB si tento smartfón hravo poradí s akýmikoľvek úlohami, ktoré mu zadelíte. Svižne spustí akokoľvek náročné programy, utiahne aj tie najnáročnejšie hry a ešte si pri tom zachová „chladnú hlavu“, keďže sa neprehrieva.

Telefónu síce chýba 3,5 mm audio jack konektor, našťastie vám pri kúpe dodajú redukciu z USB C na 3,5 mm audio jack. Android užívatelia si budú trochu musieť zvyknúť na nadstavbu MIUI, ktorá síce beží nad Androidom 7.1.1 no zjavné rozdiely oproti bežnému android rozhraniu tam sú (čiastočne ale pripomína rozhranie iOS).

Okrem dizajnu a hardvérovej výbavy vás uchváti ešte duálny 12 + 12 Megapixelový fotoaparát s dvojnásobným optickým priblížením, s ktorým budete robiť fotografie a videá v kvalite, akú ste na mobile ešte nezažili.

Oceníte aj podporu dual SIM, kde jedna SIM môže slúžiť napr. výhradne na pripojenie do internetu, zatiaľ čo druhá zas na hovory a SMS správy. Bonusom je potom ešte prítomnosť IR diódy, ktorá poslúži pre ovládanie domácich elektrospotrebičov (napr. náhrada za vaše diaľkové ovládače k TV).

Tech. parametre:

Displej – 5,15″ Full HD IPS, Eye-protection Screen, 1920 x 1080 pixelov
Procesor – Snapdragon 835 Octa Core 2,45GHz
Grafika – Adreno 540
OS – MIUI (nadstavba bežiaca nad Androidom 7.1.1)
RAM – 6GB RAM
Úložný priestor – 128 GB
Fotoaparáty – 2xZoom Duálny 12 x 12MP zadný a 8.0MP predný fotoaparát
Batéria – Vstavaná 3350mAh Poly-li s podporou rýchlonabíjania (z 0 na 100% za 1 a pol hod.)
Funkcie – NFC, Fingerprint ID, QC3.0 technology, Type-C, GPS, GLONASS, gyroskop, WiFi, Bluetooth 5.0, Dual Card Dual Standby (2 * Nano SIM Card), Infračervený vysielač, detský režim, druhý profil, zamykanie aplikácií, LTE (okrem 800 MHz frekvencie! – t.j. na Slovensku napr. jedna z Orange sietí)
Hmotnosť – 168g

Poštovné na Slovensko i do Čiech zadarmo. Na nákup môžete využiť aj 5% zľavu ak kliknete na príslušný odkaz pre 5 percentnú zľavu na mobily a príslušenstvo (Cellphone & Accessories – úplne dole na stránke), ktorý vás následne presmeruje na registráciu. Po uplatnení kupónu sa cena upraví na 414,21 € aj s poštovným zdarma.

Zdieľať:
Sem môžeš pridať komentár

Pridaj odpoveď

Registrovať účet
Vitajte na TopCena.sk!

Obnoviť heslo