Vypršaná

Detský kusový koberec cesty Sweet Town za 18 € / 474 Kč @ mujkoberec.cz

18
Top Ponuka Detský kusový koberec cesty Sweet Town za 18 € / 474 Kč @ mujkoberec.cz

Cesty nie sú iba pre chlapcov. I keď, na tomto koberci nie sú len cesty. Na detskom koberci Sweet Town sa nájdu i zábavné parky, jazierká, tajuplné zámky a plno ďalších zákutí pre dobrodružstvá v detskej fantázii. Koberec prináša kopec zábavy a je tak skvelým darčekom nielen pre vaše hravé dievčatko.
Koberec je vyrobený z polyamidu, čo je pevný a odolný syntetický materiál, ktorý toho znesie naozaj veľa. Pretože sa koberec reže z metrážnej role, môže byť potlač na každom koberci rôzne posunutá.

Rozmer: 165 x 100 cm, k dispozícii i väčšia varianta 200 x 140 cm za 33 €.
Výška vlasu: 3 mm
Záruka: 2 roky

Doprava z e-shopu mujkoberec.cz v rámci SR i ČR úplne zdarma. V prípade osobného odberu navyše získate predĺženú záruku zdarma – celkovo až 3 roky. A aby toho nebolo málo, tovar si môžete takisto nechať zadarmo doviesť, vyskúšať a ak budete spokojní, až potom zaplatiť (až 30 dní po nákupe), stačí v košíku zvoliť metódu platby – Lymet. A ak nebudete spokojní, môžete ho do 30 dní zdarma vrátiť a to vrátane bezplatnej dopravy. Rovnako zadarmo je i prípadné vrátenie aj po zaplatení, pričom vrátenie zdarma v tomto prípade platí až do neskutočného 1 roku! Viac info o týchto jedinečných ponukách nájdete tu.

Zdieľať:
Sem môžeš pridať komentár

Pridaj odpoveď

Registrovať účet
Vitajte na TopCena.sk!

Obnoviť heslo