Diaľkovo ovládaná kvadrikoptéra, RC dron SYMA X54HW s 2,4GHz wi-fi kamerou s prenosom na mobil a barometrom za 79 € @ heureka.sk

7
Diaľkovo ovládaná kvadrikoptéra, RC dron SYMA X54HW s 2,4GHz wi-fi kamerou s prenosom na mobil a barometrom za 79 € @ heureka.sk

Syma X54HW 4CH RC Kvadrikoptéra s FPV 2 MPix HD kamerou a barometrom, ktorá je vybavená Wi-Fi pre prenos v reálnom čase do vášho mobilu. Teraz s možnosťou zakúpenia priamo na Heureke (z e-shopu jbmodel.sk).

X54HW je absolútna novinka od výrobcu Syma. Je to multifunkčná kvadrikoptéra a silnejšia ako vlajková loď Syma X5. Je inovovaná čo sa týka použitia materiálov vonkajšieho plášťa, ktorý je lesklý a vyrobený z vysoko kvalitného a odolného plastu a asi netreba pripomínať, že je veľmi odolný voči rôznym poškodeniam aj pomocou vystuženého podvozku. Je takisto osadená ďaleko kvalitnejšími motormi ako u predchádzajúcich modelov.

Jej ovládanie je vcelku jednoduché, je vybavená šestiosým gyroskopom (six-axis gyro) a navyše model vďaka barometrickému snímaču sám drží výšku. Ďalej pre začiatočníkov je možnosť použiť funkciu Headless mód, pri ktorom dron reaguje na povely páčok ovládača bez ohľadu na to či je k vám otočený predkom alebo chrbtom.

Je možné s ňou lietať nielen v miestnosti, ale vďaka frekvencii 2,4 GHz, ktorá zaručuje dosah signálu približne 70 – 100 metrov, s ňou možno  lietať aj vonku (zvláda aj mierny vietor).

Jedná sa o štvorkanálový model, je možno s ním teda lietať nielen dopredu, dozadu a do strán ale tiež do boku.

X54HW je vďaka elegantne riešeným ochranám vrtúľ strojom veľmi odolným a vhodným aj pre začiatočníkov. Vrtule sú vyrobené z pružného plastu a ak sa náhodou poškodia, balenie obsahuje i náhradnú sadu.

Technická špecifikácia:

Frekvencia: 2.4GHz
Kanál: 4CH 6 Axis Gyro
Kamera: 2 megapixely HD kamera
Video Čas / Fotografie: Asi 30 min. videa alebo 800 fotografií
Batérie pre ovládač: 4 „AA“ batérie (nie je súčasťou balenia)
Batéria pre Kvadrikoptéru: 3.7V 650mAh Li-poly
Doba nabíjania: cca 100 min. (USB nabíjanie)
Doba letu: cca 9 minút
Ovládanie vzdialenosť: do 100 metrov
Rozmery: 31 * 31 * 8 cm

OBSAH BALENIA:

X54HW rc kvadrikoptéra s fotoaparátom 2.0MP
1 diaľkové ovládanie
1 manuálny úchyt na telefón
1 USB nabíjačka
4 ďalšie náhradné vrtule
1 * skrutkovač

Doprava zadarmo.

Zdieľať:
Sem môžeš pridať komentár

Pridaj odpoveď

Registrovať účet
Vitajte na TopCena.sk!

Obnoviť heslo