Domáca chytrá záhradka Click & Grow Smart Garden 3 za 77,85 € @ tipa.sk

9
Domáca chytrá záhradka Click & Grow Smart Garden 3 za 77,85 € @ tipa.sk

Jednoduchý postup:

– Vložte kapsule
– Pridajte vodu
– Zapojte do zásuvky

Mini záhradka Click & Grow Smart Garden 3 sa stará o rastliny vo dne v noci, automaticky 24 hod. denne tak, že zabezpečí rastlinám dostatok vody, svetla a živín po celú dobu pestovania! Špeciálne vyvinutá inteligentná pôda zaistí rastlinám optimálny prísun vody, kyslíka a živín, takže vašim rastlinám sa darí aj bez nutnosti sa o ne každá chvíľu starať. Nie sú použité žiadne pesticídy, rastlinné hormóny, alebo iné škodlivé látky. Súčasťou záhradky je aj kvalitné LED osvetlenie podporujúce rast rastlín s modulárnym ramenom pre umožnenie zmeny výšky umiestnenia zdroja svetla nad rastlinou, takže vaša rastlinka má dostatok priestoru na to, aby mohla rásť koľko potrebuje. Vďaka svojmu nastaviteľnému LED osvetleniu zabezpečí správny rast aj rastlinám so zvýšenou svetelnou citlivosťou. A vďaka tomu, že sa jedná o energeticky úsporné osvetlenie je spotreba iba 6W, takže vaše ročné náklady na elektrinu nestúpnu o viac ako 5 eur (cca 1,50 až 3,25 € navyše za rok). Súčasťou základného balenia je aj sada 3 kapslí so semienkami bazalky, takže môžete začať ihneď pestovať.

Vodná nádrž o objeme 1,2 L zabezpečí dostatok vody a to až na celý mesiac! A keď bude treba vodu doplniť, záhradka vás na to jednoducho sama upozorní.

Z pribalenej sady kapslí bazalky vám do 2 týždňov po zapojení bazalka vyklíči, do ďalších 2 mesiacov je z nej dospelá rastlina a do nasledujúcich 4 mesiacov máte prvú úrodu. Okrem bazalky si samozrejme môžete vybrať aj iné kapsuly s rôznymi druhmi rastlín. Na výber máte širokú ponuku, napr.: lesné jahody, čili papričky, paradajky, mätu ale samozrejme i rôzne okrasné rastlinky ako napr. ruže, nevädzu, petúnie a mnoho ďalších. Cena jednej kapsule navyše je 11,65 €.

Dvojročná záruka. Záruka sa vzťahuje i na to, ak sa do určitého stanoveného času nedostavia želané výsledky.

Doprava zadarmo. Zákazníci z Českej republiky si môžu objednať rovnaký produkt i z českej verzie tipa stránky za 1 999 Kč a rovanko s poštovným zdarma. V prípade, že sa jedná o váš prvý nákup, môžete získať zľavu 4 € ak sa na stránkach tipa prihlásite na odber newsletteru.

Zdieľať:
Sem môžeš pridať komentár

Pridaj odpoveď

Registrovať účet
Vitajte na TopCena.sk!

Obnoviť heslo