Vypršaná

Dovolenka na Fidži v 4* rezorte Outrigger On The Lagoon Fiji, Coral Coast s raňajkami, na 11 dní za 2 728 € @ invia.sk

7
Dovolenka na Fidži v 4* rezorte Outrigger On The Lagoon Fiji, Coral Coast s raňajkami, na 11 dní za 2 728 € @ invia.sk

Luxusná dovolenka, ktorá vám zostane v pamäti na celý život. Oslávte Silvestra v exotickej destinácii a strávte prvé dni Nového roku na súostroví Fidži. Toto súostrovie tvorí približne 800 nádherných ostrovov a invia vám ponúka dovolenku na jednom z nich v krásnom 4-hviezdičkovom rezorte s množstvom vymožeností, okrem iných napr. s možnosťou usporiadania svadobného obradu!
Originálne oslávený príchod Nového roku, alebo štýlový relax na exotickom mieste, jedinečná rodinná dovolenka, či taká svadba a medové týždne v jednom. Čo poviete? Je to niečo pre vás?

Termín zájazdu: 29.12.2017 – 8.1.2018 (11 dní, 7 nocí)
Pri neskoršom termíne 19.1.2018 – 29.1.2018 je cena ešte nižšia, v tomto čase to vychádza na 2 668 € na osobu. K dispozícii je samozrejme aj mnoho ďalších termínov.
Doprava: letecky z Viedne
Strava: Raňajky s možnosťou dokúpenia plnej penzie za 79 € na osobu
Poistenie: Možnosť priplatiť si komplexné cestovné poistenie vrátane poistenia storna do 3 200 EUR pre dospelých od 15 do 69 rokov za 76 € na osobu resp. za 57 € za osobu do 14 rokov. (Poistné podmienky)
Tento zájazd je takisto poistený Faktorom 100.
S Invia máte 100% istotu, že v prípade neuskutočnenia zájazdu vždy dostanete svoje peniaze späť v plnej výške. Nemusíte sa tak báť akýchkoľvek problémov a na svoju dovolenku vždy odletíte.
Vzdialenosť od pláže: 50m

Program zájazdu
1. deň ODLET Z VIEDNE: Zraz skupiny na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Nadi na Fidži.
3. deň PRÍLET NA FIDŽI: Prílet na Fidži (vzhľadom k preletu dátovej hranice vypadáva 1 deň). Transfer do hotela, ubytovanie.
3. – 10. deň POBYT NA FIDŽI: Raňajky. Pobyt v hoteli podľa vlastného výberu, možnosť fakultatívnych výletov, napr: výlety na malé koralové ostrovčeky so šnorchlovaním či potápaním v priezračných vodách, návštevu Záhrad spiaceho obra so záplavou orchideí a ďalšej tichomorskej flóry, návštevu Suvy, hlavného mesta Fidži s peknou koloniálnou aj modernou architektúrou či výlet do vnútrozemia do folklórnej dediny Navala s pôvodnými tradičnými domami z prírodných materiálov.
11. deň ODLET Z FIDŽI

Rezort sa nachádza v nádhernom kľudnom prostredí na južnom pobreží hlavného ostrova Viti Levu – tzv Coral Coast. Je zasadený v tropickej záhrade, niekoľko krokov od bieleho piesčitého pobrežia. Rezort ponúka ubytovanie v izbe, či typických bure (bungalovoch) za príplatok.
Hotel disponuje bazénom, posilňovňou, reštauráciami, barmi, kúpeľmi, malým ihriskom na trénovanie golfu, kaderníckym salónom, tenisovými kurtmi, masážami, či dokonca možnosťou svadobného obradu.

Rezort samozrejme ponúka množstvo príležitostí pre šport a zábavu, napr: ceremoniál kava a iné kultúrne aktivity, požičanie kajakov, šliapacích lodí, vybavenie na šnorchlovanie, potápanie, tenis, volejbal, stolný tenis, golf a iné.

Stravovanie je zabezpečené raňajkami formou bufetu s možnosťou stravovania a la carte v jednej z niekoľkých reštaurácií a takisto s možnosťou doplatenia plnej penzie.

Vybavenie: balkón, klimatizácia, rádio, TV, zariadenie na prípravu kávy / čaju, trezor, sušič vlasov, žehlička, žehliaca doska, chladnička.

Celá táto exkluzívna dovolenka vás vyjde na 2 728 € na jednu osobu. V prípade dvoch dospelých osôb s poistením a plnou penziou to vychádza na 4 868 €, len s raňajkami za 4 710 € a bez komplexného poistenia by to bolo za 4 558 € (konečná cena bude ešte potvrdená pracovníkom cestovnej agentúry).
A napr. pri neskoršom termíne, kedy je cena na osobu ešte nižšia – len 2 668 €, to v prípade dvoch osôb vyjde na 4 438 €.
Možností je teda veľa, stačí si len vybrať tú svoju.

Zdieľať:
Sem môžeš pridať komentár

Pridaj odpoveď

Registrovať účet
Vitajte na TopCena.sk!

Obnoviť heslo