Vypršaná

Kávovar Tchibo Saeco Cafissimo LATTE za 99 € @ tchibo.sk

18
Kávovar Tchibo Saeco Cafissimo LATTE za 99 € @ tchibo.sk

Rozbalil som kávovar, spravil prvé espresso a skoro som odpadol. Je to úplne dokonalý a najlepší kapsulový stroj, ktorý vyrobí vynikajúcu kávu a profi penu výbornej chuti a to z vlastného čerstvého mlieka, nie sušeného ako u iných. Komu nevyhovuje stroj na mletú kávu, lepší automat nenájde.

Vďaka tomuto unikátnemu espressu Cafissimo LATTE si tak môžete dopriať kávu ozaj ako z talianskej kaviarne. Stačí len vložiť kapsulu, stlačiť tlačidlo a perfektné espresso sa pripraví samé, rovnako tak i dokonalá mliečna pena.

Kávovar je určený pre kapsule Tchibo Cafissimo, ktorých je na výber veľké množstvo, napr.: Káva silná (80 kapsúl), Káva jemná (80 kapsúl), Caffè Crema jemná (80 kapsúl), Espresso elegantné (80 kapsúl), každá za 20,93 € (v priemere tak jedna porcia kávy vychádza na 0,26 centov) alebo môžete vyskúšať z každého niečo v podobe Cafissimo ochutnávkovej kazety kapsúl s ôsmymi rôznymi druhmi káv a čaju za 2,79 €.

Na výber v štyroch farbách: čierny, biely, červený a strieborný
Rozmery (š × v × h): 19,5 × 29,5 × 39,5 cm
Parný tlak: 15 bar
Energetická nenáročnosť vďaka vypínaču; automatické vypínanie po 9 minútach
Objem zásobníka na mlieko: 500 ml
Hmotnosť: 5,23 kg
Záruka: 40 mesiacov

Doprava i dobierka z tchibo.sk zadarmo.
Cena skutočne o polovicu lacnejšia než u konkurencie, viď. porovnanie cien na heureke (stačí kliknúť na graf, či odkaz pod ním):

Zdieľať:
1 Comment
  1. ingi 18. januára 2018 o 11:02

    hmm, slušný úlovok  :cool:

Pridaj odpoveď

Registrovať účet
Vitajte na TopCena.sk!

Obnoviť heslo