Machovka peruánska v surovej čokoláde 1 balenie za 9,40 € alebo 5 balení za 37,60 € @ zdrave-sladkosti.sk

9
Machovka peruánska v surovej čokoláde 1 balenie za 9,40 € alebo 5 balení za 37,60 € @ zdrave-sladkosti.sk

Hľadáte vhodný darček pod stromček? Skúste obdarovať vášho blízkeho takouto zriedkavou netradičnou maškrtou, ktorá je navyše aj zdravá.
Machovka peruánska sa vyznačuje veľmi príjemnou, ľahko sladkokyslou osviežujúcou chuťou pripomínajúcou pomaranče a egreše. Ako napovedá jej názov, pochádza z Peru resp. z oblasti Ánd. Na tejto šťavnatej osviežujúcej pochúťke si môžete zamaškrtiť v kombinácii s raw čokoládou a s kokosovým palmovým cukrom.

Zloženie: 31% Machovka peruánska a 69% RAW čokoláda (kakaová hmota, kokosový palmový cukor, kakaové maslo, nepražené kakao z fair trade produkcie)
Skladujte na chladnom a tmavom mieste pri teplote 16-18 ° C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.
Hmotnosť jedného balenia: 150 g.

Ak chcete, môžete vyskúšať aj inú zdravú dobrotu, napr. Goji v surovej (raw) čokoláde, 150g teraz len za 7,50 € (štandardne za 9,40€). Goji sú sušené plody Kustovnice čínskej, druh rastliny vyskytujúcej sa v Číne, Japonsku či Kórei. Plody majú sýto červenú farbu a sú veľké asi ako sušené hrozienka. Chuťou pripomínajú niečo medzi brusnicou, jablkom alebo šípkou. Obalením do raw čokolády získavajú lahodnú chuť.

Zloženie: 40% Goji a 60% RAW čokoláda (so 74% podielom kakaa, kakaová hmota, kokosový palmový cukor, kakaové maslo, nepražené kakao z fair trade produkcie)
Skladujte v suchu a teplote do 25 ° C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.
Hmotnosť balenia: 150 g.

Doprava nad 40 eur zadarmo, inak za 3,60 €. Navyše v prípade, že sa jedná o váš prvý nákup, môžete si vyžiadať kupón na 15% zľavu a to zadaním svojho mena a e-mailovej adresy (nájdete na spodku tejto stránky).

Zdieľať:
1 Comment
  1. apo 12. decembra 2017 o 17:08

    Tak som to objednal a dnes mi to doručili. 5 balení machovky aj s extra vzorkou na ochutnanie Goji (a to som ani o ňu nežiadal). Myslel som si, že to bude niečo sladučké a aj je – vo vnútri. Samotná surová čokoláda má ale takú jemne horkastú chuť. Takže verím, že osoba ktorej je tento nezvyčajný vianočný darček určený, si na tom určite pochutí.

    Webstránka z ktorej sa to objednávalo ešte nemá všetko celkom vyladené, potvrdzovacie maily len informovali, čo som si objednal ale už nie, či to aj expedovali. Napr. deň pred doručením mi prišiel identický mail ako na začiatku – zhrnutie objednávky no so žiadnymi novými informáciami. No predpokladal som, že je to info práve o doručení, keďže takýto je zvyčajný postup u e-shopoch. Ešte na tom musia popracovať ale inak ok.

Pridaj odpoveď

Registrovať účet
Vitajte na TopCena.sk!

Obnoviť heslo