Vypršaná

Skladacia postieľka Zopa Camping 2 Griffin sivá za 49,90 € @ bambino.sk

10
Skladacia postieľka Zopa Camping 2 Griffin sivá za 49,90 € @ bambino.sk
Ponuka je už neaktuálna.
Nedávno sme tu mali inú postieľku Koot, ktorá sa už ale žiaľ u obchodníka vypredala, tak sem dávame odkaz na ďalšiu podobnú, teraz značky Zopa a opäť s poštovným zadarmo. Ponúka ju obchod bambino.sk za veľmi príjemných 49,90 eur. Lacnejšiu totiž momentálne nikde nekúpite, porovnať ceny si môžete trebárs na Heureke.

Jedná sa o praktickú skladaciu cestovnú postieľku na kolieskach sivej farby, ktorá je určená pre deti do 3 rokov a je skvelou voľbou pre cestovanie s vaším dieťatkom. Postieľka je vybavená kolieskami a brzdou pre jednoduchú manipuláciu. V balení je aj matrac a taška na zloženú postieľku. Disponuje postranným vreckom a otváracím čelom. Možno ju omývať jemnými čistiacimi prípravkami a teplou vodou. Ľahko sa rozkladá i poskladá, takže je ľahko prenosná.

A ak potrebujete kolísku s polohovaním, je v bambine na výber aj postieľka Zopa NANNY Animal béžová/hnedá za 58,90 € vybavená práve možnosťou pohodlného a praktického polohovania. Tú je možné zakúpiť napr. aj priamo z Huereky.
Funkcia polohovania v prípade menších detí, ktoré ešte nesedia, poskytne úľavu chrbtu. Nemusíte skláňať toľko trup pri starostlivosti a vyberať dieťa až zo samého dna postieľky. Polohovanie je na zips. Postieľka má kolieska s brzdou pre ľahšiu manipuláciu. Je veľmi ľahko rozložiteľná a možno ju v úplne kompaktných rozmeroch prenášať a prevážať kamkoľvek so sebou.
Technické parametre:
Matrac – výška: 3 cm, materiály: molitan, polystyrénu a sololit pre spevnenie.
Maximálna váha pre polohovanie: 9,3 kg
Celková maximálna váha: 25 kg
Rozmer rozložené (v, š, d): 74 × 64 × 124 cm
Rozmer zložené (v, š, d): 21 × 20 × 70 cm
Cestovná postieľka je vhodná pre deti od narodenia do 3 rokov.

Poštovné v rámci Slovenska rovnako ako v predošlom prípade je z bambina zadarmo.

Zdieľať:
Sem môžeš pridať komentár

Pridaj odpoveď

Registrovať účet
Vitajte na TopCena.sk!

Obnoviť heslo