Vypršaná

The Hosting – Webhosting na mieru od 0,90 € mesačne @ WebSupport.sk

12
The Hosting – Webhosting na mieru od 0,90 € mesačne @ WebSupport.sk

Webhosting na mieru od WebSupportu. Najrozšírenejší a najkvalitnejší webhosting na Slovensku. Je len na zákazníkovi, aký veľký priestor si vyberie a koľko e-mailových schránok, databáz alebo webov ho bude využívať. Celý web, e-maily či databázy bežia na ultra rýchlych SSD diskoch, vďaka čomu je i načítavanie stránok rýchlejšie. K tomu pokročilá ochrana proti rôznym online hrozbám, záloha dát a samozrejmosťou je i non-stop podpora 7 dní v týždni.

Keďže The Hosting je uspôsobený na mieru pre každého zákazníka, je na výber široká ponuka rôznych balíčkov, napr. tí čo potrebujú viac domén alebo presmerovaní si môžu zvoliť balíček so 100 GB spoločného priestoru, 5-timi doménami/presmerovaniami a neobmedzeným počtom databáz a e-mailov, všetko spolu za 5,46 € mesačne (bez DPH pri úhrade na 12 mesiacov).
A tým, ktorým stačí 1 doména je zas určená napr. najlacnejšia ponuka s 300 MB priestorom a taktiež neobmedzeným počtom databáz i e-mailov za 0,90 € mesačne (bez DPH pri úhrade na 12 mesiacov). Na výber je však podstatne viac možností.

Všetky balíčky možno meniť aj v priebehu času, pokiaľ niekomu webstránka prerastie pôvodné parametre, nie je žiaden problém prejsť na výkonnejšie riešenie.
Navyše možnosť vyskúšania hostingu na 14 dní aj bez zaplatenia.

Zdieľať:
Sem môžeš pridať komentár

Pridaj odpoveď

Registrovať účet
Vitajte na TopCena.sk!

Obnoviť heslo