Upokojujúci obojok pre psov Ceva DAP Collar za 27,53 $ / 23,42 € @ budgetpetcare.com

8
Upokojujúci obojok pre psov Ceva DAP Collar za 27,53 $ / 23,42 € @ budgetpetcare.com

Upokojujúci obojok pre psov, ktorý uvoľňuje ukľudňujúce feromóny dostupný v dvoch veľkostiach: pre malých psíkov za 28,98 $, no po zadaní zľavového kódu HDAY5 sa cena zníži o 5% na 27,53 $ (cca 23,42 €) a pre stredne veľkých a veľkých psov za 32,08 $ resp. po zľave za 30,48 $ (cca 25,93 €). V oboch prípadoch je poštovné na Slovensko i do ČR zdarma.

Pomáha bojazlivým, ustráchaným a nervóznym psíkom pri takých udalostiach ako je prispôsobenie sa novému prostrediu (nový domov, psia búda, cudzí ľudia a pod.) či napr. pri stresujúcich situáciach ako sú búrky, silvestrovské ohňostroje, hlučná doprava, agresívne psy a iné.

Obojok obsahuje špeciálne utišujúce ferómony (2,5 %) pôsobiace po dobu až štyroch týždňov, ktoré sú pre psa známe z obdobia, keď bol ešte šteňa. Jedná sa totiž o prirodzene sa vyskytujúci feromón, ktorý vylučujú sučky krátko po tom ako porodili a má na šteniatka ukľudňujúci účinok.

Feromóny fungujú len pre psov a na iné zvieratá a ani ľudí nemajú žiaden vedľajší účinok.
Obojok by sa nemal používať na psov, ktorí trpia kožnými léziami. Obojok sa nachádza v ochrannom obale a mal by sa otvoriť až v čase jeho použitia. Nedovoľte vášmu psovi tento obojok žuvať.

Zdieľať:
Sem môžeš pridať komentár

Pridaj odpoveď

Registrovať účet
Vitajte na TopCena.sk!

Obnoviť heslo