Vypršaná

Zlatá retiazka BRIDE LOWER zo 14K zlata za 299 € @ najzlato.sk

6
Zlatá retiazka BRIDE LOWER zo 14K zlata za 299 € @ najzlato.sk

Retiazku možno teraz nájsť v novoročnom výpredaji na e-shope najzlato.sk zľavnenú o 20% z jej pôvodnej ceny na 319 €. Navyše pri nákupe nad 200 € dostanete aj dodatočnú 5% zľavu + zlatý darček k tomu, takže po sčítaní zliav bude cena dokonca len 299 €.

Túto krásnu zlatú retiazku Bride Lower v žltom 14 karátovom zlate tvoria očká v tvare osmičiek, jemne lisované vo vysokom lesku. Retiazka je vhodná na nosenie bez prívesku, ale dá sa skombinovať aj s pekným príveskom, napr. zlatý prívesok KRÍŽIK gravírovaný teraz len za 87 € s použitou úpravou vysokého leštenia zo žltého 14 karátového zlata. Okrajové časti krížika zdobí jemný gravír v prevedení bieleho zlata. Jemné spracovanie zlatého krížika dokonale ozdobí každú zlatú retiazku. Šírka krížika je 18 mm a výška 25 mm. Šírka očiek retiazky je 3 mm, dĺžka 600 mm a jej váha je 6,33g. Použité zapínanie je na spôsob karabínky pre spoľahlivé nosenie.

Ďalšia alternatíva na výber, je napr. zlatý prívesok LESANA, rovnako zo 14 karátového zlata o hmotnosti 0,68g za 47 €. Priemer očka 2 mm, šírka ozdoby 9 mm a výška ozdoby je 50 mm.

Ak preferujte skôr kratšiu retiazku v podobe náhrdelníku, je na výber napr. nádherná zlatá retiazka s príveskom HOLUBICE zľavnená na 151 € vyrobená zo žltého 9 karátového zlata s použitou úpravou vysokého lesku. Jemné očká retiazky dokonale oživí nápaditý prívesok holubice a vytvárajú tak dokonalú harmóniu krásy a jedinečnosti. Holubica je zdobená jagavými bielymi kamienkami, osadenými na chvoste a krídlach. Telo holubice je vysoko leštené, čím krásne vyniká farba žltého zlata. Zapínanie retiazky na perový krúžok zaistí bezpečné a pohodlné nosenie. Šírka ozdoby prívesku je 18 mm a výška 13 mm. Dĺžka retiazky má 450 mm.

Alebo tiež veľmi obľúbený náhrdelník v podobe zlatej retiazky s príveskom TRI OBRÚČKY za akciových 191 €. Elegantné prevedenie zlatej retiazky s príveskom, vyrobenej zo žltého 14 karátového zlata dokonale ozdobí každý dekolt. Retiazku z oválnych, mierne valcovaných očiek dekorujú tri lesklé obrúčky z bieleho a žltého zlata, ktoré dotvárajú jedinečný dizajn retiazky. Zapínanie retiazky je takisto na perový krúžok. Šírka ozdoby je 8 mm a šírka očiek 1 mm. Dĺžka náhrdelníku je 430 mm.

To je samozrejme len malá vzorka zo zľavnených produktov na e-shope najzlato.sk, z ktorých si je možné vybrať.
Rýdzosť zlata je overená puncovým úradom. Ku každému klenotu je krabička zdarma a na všetky šperky sa vzťahuje dvojročná záruka. Doprava je zdarma.

Zdieľať:
Sem môžeš pridať komentár

Pridaj odpoveď

Registrovať účet
Vitajte na TopCena.sk!

Obnoviť heslo