O nás

Nákupný portál TopCena.sk bol založený v novembri 2017 ako priestor pre zákazníkov podeliť sa o svoje tipy na zaujímavé cenové ponuky, zľavy, súťaže či iné užitočné informácie pre spotrebiteľov.

Zmyslom tohto spotrebiteľského fóra je pomôcť uniknúť od všetkých tých marketingových a propagačných ponúk, reklám a materiálov, ktoré sú všade okolo nás a miesto toho ponúknuť úprimné rady a tipy na rôzne výhodné ponuky a to primárne spôsobom: „Zákazníci zákazníkom“.

Nachádzajú sa tu teda tie najzaujímavejšie cenové ponuky – ľudovo povedané cenové ”Bomby“ – ktoré pre návštevníkov našej stránky našli iní zákazníci v slovenských, českých ale i zahraničných e-shopoch.

Rovnako i Ty môžeš pomôcť našej komunite zameranej na nízke či inak výhodné ceny tovarov a služieb a to predovšetkým zdieľaním ponuky od ľubovoľného e-shopu, na ktorú si natrafil pri prehľadávaní webu. Pridaj sa tak do komunity nákupných nadšencov hľadajúcich, zdieľajúcich, diskutujúcich a hodnotiacich tie najlepšie ponuky na trhu.

Vďaka portálu TopCena a našej komunite získavaš aktuálny prehľad o najnovších ponukách, zľavách a súťažiach z rôznych e-shopov u nás i vo svete. Takže už nikdy nezmeškáš žiadnu vhodnú ponuku a budeš vždy vedieť, kde nájsť Tebou hľadaný produkt za tú najlepšiu top cenu.

 

  • Žiadna sebapropagácia či marketing

Účelom stránky je zdieľanie tipov a ponúk od ľudí, ktorí z toho nijak neprofitujú. Ak nadobudneme pocit, že sa obchodník alebo iná osoba snaží o propagovanie vlastných produktov či služieb, má to za následok okamžité zmazanie ponuky i možné zablokovanie účtu.

  • Každý sa môže zapojiť

Registrácia je zadarmo a pre všetkých. Každý potom môže hodnotiť zdieľané ponuky rovnako tak i sám pridávať ďalšie. Čím viac hlasov a zdieľaní, tým viac komunita rastie. A čím väčšia je komunita, tým lepšie služby môže každému jej členovi ponúknuť. Pomôž aj Ty našej komunite rásť, zdieľaním dobrých ponúk ktoré si našiel, zľavových kódov o ktorých vieš, zaujímavých súťaží čo poznáš a užitočných tipov o ktorých si počul. Podeľ sa o svoje rady či názory k uverejneným ponukám alebo len jednoducho daj pomocnú ruku niekomu na fóre a buď tak príkladným členom komunity.

  • Ako sme financovaní

Stránka na svoju prevádzku získava finančné prostriedky od e-shopov z provízií zo zakúpených produktov, ktoré sú zdieľané na tomto portáli. Keďže sú to práve naši užívatelia, ktorí zdieľajú a hlasujú za ponuky a v konečnom dôsledku rozhodujú o tom, čo sa stane cenovou bombou a čo nie, sme presvedčení že to činí tento portál nezaujatým.

Registrovať účet
Vitajte na TopCena.sk!

Obnoviť heslo