Naučte sa poriadne po anglicky z domu za 1.499 Kč (prvá úroveň zdarma) @ tea-learning.cz

5
Naučte sa poriadne po anglicky z domu za 1.499 Kč (prvá úroveň zdarma) @ tea-learning.cz

Online kurz všeobecnej angličtiny so šiestimi štandardne definovanými úrovňami (podľa Európskeho referenčného rámca pre jazyky) od A1 až po C2. Času máte koľko potrebujete. Cena 1499 Kč (cca 58,50 €) je totiž za celoročnú licenciu bez obmedzení. Navyše ešte pred zakúpením môžete zadarmo absolvovať úvodnú úroveň. Môžete si tak vyskúšať štýl učenia a podobu kurzov a zistiť tak, či je to niečo pre vás a či vám takýto spôsob štúdia vyhovuje.

V každej úrovni sú kapitoly z používania jazyka, slovnej zásoby, čítania a ukážky rozhovorov a bežných fráz. Kapitoly je možné buď voľne prechádzať ako sa vám zachce alebo môžete využiť Sprievodcu výučbou, ktorý vám bude na mieru ušitý po úvodnom, rozdeľovacom teste.

Každá úroveň obsahuje tak nepovinné cvičenia ako aj povinné testy. Testy musíte absolvovať s výsledkom vyšším ako 85%, aby ste mohli postúpiť na vyššiu úroveň, čo vás nielen dobre motivuje ale hlavne skvele pripraví.

Čo hovoríte, skúsite to? Ak áno, stačí si nájsť trochu voľného času a bezplatne sa zaregistrovať pre nezáväzné vyskúšanie si lekcií pre začiatočníkov.

So, what are you waiting for?  ;)

 

Zdieľať:
Sem môžeš pridať komentár

Pridaj odpoveď

Registrovať účet
Vitajte na TopCena.sk!

Obnoviť heslo